Nekas tā neizdaiļo mājokli un neizceļ to citu vidū, kā mākslas parketa grīdas

Mākslas parketa grīdas, kas tik ļoti atšķiras no citām…

Mākslas parkets - galvenais mākslas parketa grīdas elements. Tas ir koka grīdas segums, kas sastāv no neskaitāmām atsevišķām, dažādu formu un dažādu koku detaļām. Atsevišķās detaļas apkopotas vienotā veselumā, kas atbilst mākslinieciskajai idejai.

Parketa Rozete – tas ir mākslas parketa grīdas elements kompozīcijas veidā. Elements sastāv no vairāku dažādu koku dēlīšiem un parasti tas ir apļa, ovāla vai citā tiem līdzīgā formā. Parketa rozeti var izmantot, ieklājot mākslas parketa grīdas, savienojumā ar mākslas vai parastu atsevišķu, dažādu koku dēlīšu parketu.

Apaļas formas parketa rozetes reizēm tiek sauktas par medaljoniem, tie var būt uzstādīti, ieklājot jaunas parketa grīdas, taču tos var iemontēt arī jau esošos parketa pārklājumos, kas sastāv no atsevišķu dēlīšu parketa vai par no parketa dēļiem.

Parketa apmale – tas ir mākslinieciski dekoratīvs parketa grīdas elements konkrēta platuma joslas veidā. Josla sastāv no dažādu formu un koku detaļām, atbilstoši parketa grīdas mākslinieciskajam vai visas telpas stilistiskajam interjera risinājumam.

Parketa apmale tie ieklāta pa ārējo perimetru vai arī parketa grīdas iekšējā zonā ar mērķi piešķirt tam izteiksmīgumu un pasvītrot stilu, vai arī lai vienkārši vizuāli sadalītu telpu atsevišķās funkcionālās zonās.